• Skambinti
    +370 622 46707
  • Adresas
    Telšių g.19, LT-90162, Plungė
  • Darbo laikas
    0800 - 1800

Apie mus

Įmonė ikurta 1992 m., o 2007 m. reorganizuota į UAB „Eurokaitra“. Įmonė specializuojasi buitinių nuotekų valymo irenginių, kaminų sistemų, santechninės bei šildymo įrangos srityse. Per tą laiką įgauta patirtis leidžia kvalifikuotai konsultuoti pirkėjus šildymo, vandentiekio ir nuotekų sistemų įrengimo klausimais, individualiai pagal pageidavimus parinkti tinkamiausią inžinerinį sprendimą. Patariame kaip įsirengti šiuolaikišką ir efektyvią šildymo, kondicionavimo sistemą, padedame apsispręsti dėl vandentiekio ir nuotekų sistemų irengimo variantų, jų būdų.

Ilgametė darbo patirtis leido pasirinkti ir patikimus įrangos gamintojus. Tiesiogiai atstovaujame nuotekų įrenginių gamintoją „Autostiklaplastis “, didžiausią Lenkijoje šildymo katilų gamintoją “DEFRO“, patikimą Lenkijos rinkoje katilų gamintoją “STALMARK“, siurblių gamintoją “IBO POMPY‘ , kolektorių ir montavimo armatūros gamintoją “Perfexim“.

Mūsų atstovaujami produktai yra puikiai užsirekomendavę ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje, bei Pasaulyje. Šie pavadinimai jums jau girdėti ir manome, kad iš gerosios pusės. Tai: „BUDERUS“, „BOSCH“, „DANFOS“, „GRUNFOS“, „Herz“„SCHIEDEL“ ir t.t. Stengiamės pasiūlyti aukštos kokybės įrangą ypač patraukliomis, konkurencingomis sąlygomis.

UAB „Eurokaitra“ - tai licenzijuota didmeninės, mažmeninės prekybos, bei montavimo įmonė isikūrusi Vakarų Lietuvos nedideliame miestelyje Plungėje, tačiau dėl rimto požūrio į klientus esame žinomi daugelyje Lietuvos miestų ir miestelių klientams.

Katilinių montavimo darbus atliekame iki 1 MW galios. Jas prižiūrime, eksplotuojame. Nesnaudžiame ir sekame naujoves tiek šildymo sistemų, tiek kondicionavimo. Šiais metais pradėjome prekybą šilumos siurbliais ORAS-ORAS, ORAS-VANDUO, bei ORAS-VANDUO-DUJOS. Atliekame ne tik pardavimus, bet ir jų sumontavimo darbus, bei priežiūrą.

Montuojame nuotekų, vandentiekio, drenažo, lietaus surinkimo sistemas, prekiaujame jomis. Suteikiame garantijas.

Maloniai kviečiame bendradarbiauti!