Apie mus

Įmonė ikurta 1992 m. o 2007 m.reorganizuota į UAB „Eurokaitra“. Įmonė specializuojasi buitinių nuotekų valymo irenginių,kaminų sistemų,santechninės bei šildymo įrangos srityse. Per tą laiką įgauta patirtis leidžia kvalifikuotai konsultuoti pirkėjus šildymo, vandentiekio ir nuotekų sistemų įrengimo klausimais, individualiai pagal pageidavimus parinkti tinkamiausią inžinerinį sprendimą. Patariame kaip įsirengti šiuolaikišką ir efektyvią šildymo sistemą, padedame apsispręsti dėl vandentiekio ir nuotekų sistemų irengimo variantų.

Ilgametė darbo patirtis leido pasirinkti ir patikimus įrangos gamintojus. Tiesiogiai atstovaujame nuotekų įrenginių gamintojus,tokius kaip „Feliksnavis“, vieną iš didžiausių psaulyje žinomų ir pasižyminčių aukšta kokybe elektrinio šildymo sistemų gamintoja „tyco/Thermal Controls“. Mūsų atstovaujami produktai yra puikiai užsirekomendavę ne tik Lietuvoje,bet ir visoje Europoje ,bei Pasaulyje.Šie pavadinimai jums jau girdėti ir manau,kad iš gerosios pusės,tai „BUDERUS“, „SAUNIER DUVAL“, „VIADRUS“, „DANFOS“, „GRUNFOS“, „SCHIEDEL“ ir t.t. Stengiamės pasiūlyti aukštos kokybės įrangą ypač patraukliomis,konkorencingomis sąlygomis.

UAB „Eurokaitra“ tai licendzijuota didmeninės ,mažmeninės prekybos,bei montavimo įmonė,isikūriusi Vakarų Lietuvos nedideliame miestelyje Plungė,tačiau dėl rimto požūrio į klijentus esame žinomi daugelyje Lietuvos miestų ir miestelių klijentams.

Katilinių montavimo darbus atliekame iki 1 MW galios,jas prižiūrime,eksplotuojame.Atliekame pridavimą Valstybinei energetikos inspekcijai visoje Vakarų Lietuvos teritorijoje.

Indžinerinių tinklų montavimo darbai atsispindi ilgametėje patirtyje.Atliekame nuotekų,vandentiekio,drenažo,lietaus surinkimo sistemų prekybą ir montavimo darbus.Suteikiame priežiūrą.

Maloniai kviečiame bendradarbauti

Mes prekiaujame